news اخبار سایت


1- چه مدت زمانی طول خواهد کشید تا طراحی وب سایت من به پایان برسد؟
پاسخ :

زمانبندی ساخت یک وب سایت بستگی به عوامل بسیاری دارد. در صورتی که شما یک مدت زمان مشخصی را برای سایت خود در نظر گرفته اید ، مشکلی نیست ، ما با جدول زمانبندی ایی که برایتان آماده می کنیم شما را از زمان دقیق به اتمام رسیدن آن در ابتدای شروع طراحی وب سایت شما مطلع خواهیم کرد.با این حال تک آفرین تمام تلاش خود را خواهد کرد تا زمان طراحی وب سایت شما به حداقل برسد.

2-زمانی که تک آفرین طراحی وب سایت مرا به اتمام رساند ، من  می توانم انتظار پشتیبانی رایگان تا چندین ماه را برای سایت خود داشته باشم ؟
پاسخ :
بله ، تمامی وب سایت هایی که توسط تک آفرین طراحی و پیاده سازی می شوند از پشتیبانی رایگان 6 ماهه برخوردار خواهند بود.

3-آیا سایتی که برای من طراحی می کنید برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده است ؟
پاسخ :
بله ، تمامی وب سایت هایی که تک آفرین طراحی و پیاده سازی می کند برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی شده است. این موضوع را می توانید از مشتریان ما سوال کنید.

4-برای اینکه بخواهم سایتی که شما طراحی کرده اید بعداً توسعه دهم برایم چقدر هزینه دار خواهد شد؟
پاسخ :
هزینه های توسعه به محتوا و پیچیدگی های فنی آن بستگی دارد. هزینه های تمام شده برای توسعه وب سایت شما به سفارشی که شما می دهید و نیازهایتان بستگی دارد.

5-وب سایتم چگونه بروز می شود؟
پاسخ :
بروز رسانی وب سایت شما بستگی به سفارشی دارد که شما داده اید. اگر در سفارش شما مدیریت صفحات و مطالب بصورت داینامیک (پویا) باشد . با آموزش هایی که مسئولین ما به شما در زمان تحویل خواهند داد می توانید خودتان آن را بروز کنید. اما اگر این بخش از سفارش شما بصورت استاتیک باشد با دریافت هزینه از شما سایت شما را بروز خواهیم  کرد. به هر حال بستگی به نوع وب سایت شما دارد. ( وبسایت شرکتی ، کسب و کار کوچک ، شخصی )

6-شما از چه تکنولوژی هایی برای طراحی وب سایت من استفاده می کنید؟
پاسخ :
تخصص ما در استفاده از تکنولوژی های php - java - HTML - CSS - jquery - ajax - json   می باشد.

 

سوالی دارید ؟؟؟ از اینجا سوال خود را مطرح کنید ما پاسخ شما را خواهیم داد.