news اخبار سایت

گفتگو با شما درباره کسب و کارتانقبل از شروع به طراحی سایت برای شما ، ابتدا با شما درباره ی کسب و کارتان صحبت می کنیم ، سپس بادرک قوی از اهداف کسب و کار شما ، بازار هدف ، نیاز های مشتری سایـتـی به یـاد مـاندنـی برای شمـا طراحی می کنیم تا با اعتمـاد به نفـس بیشتـری به کسب و کار خود ادامـه دهـید.

مدیریت محتوای حرفه ای و پیشرفته تک آفرین
مدیریت محتوا ی تک آفرین با ظاهری ساده ، اما پیشرفته به شما کمک می کند تا بر روی وب سایت خود مدیریت بهتری داشته باشید و سایت خود را با سلیقه ی خود تغییر دهید . با مدیریت محتوای تک آفرین همه می توانند سایت خود را بدون داشتن کوچکترین دانش فنی مدیریت و بروز کنند.

پشتیبانی سریع و دقیق
پشتیبانی سریع و دقیق از تلاش های تک آفرین ، راضی نگه داشتن مشتری و ارائه ی سرویسی دقیق و بدون مشکل به مشتری می باشد. تک آفرین با پشتیبانی 16 ساعته در روز این امر را محقق ساخته است به گونه ای که مشتری فقط با یک تماس با ما می تواند مشکل خود را حل نماید

نظرات مشتریان صادق بر این گفتار است.

هزینه ی عادلانه یکی دیگر از مواردی که تک آفرین محقق ساخته ، گرفتن هزینه ی بسیار کم از مشتری در قبال انجام کار و پشتیبانی شش ماهه می باشد. مشتریان گرامی تک آفرین می توانند از خدمات شش ماهه که بصورت رایگان ارائه می شود استفاده نمایند .
برخی از خدمات عبارتند از : پشتیبانی فنی - پاسخگویی به سوالات بصورت 16 ساعته در روز - ارائه 2 ماژول رایگان حداکثر 2 ماه بعد از عقد قراردادو...